Eigenlijk zou ik graag met iemand in contact komen om mee te gaan reizen, naar landen waar de zon volop schijnt. Iemand die ook kan genieten om heerlijk op het strand te liggen met een koel briesje.
Woon ruim 41 jaar in Almere. Geboren en getogen in Amsterdam
Al geruime tijd alleen. Toch mis ik wel wel die ene bijzondere persoon in mijn leven.. Zou het fijn vinden om een lieve, monogame, gezellige en betrouwbare man te ontmoeten van MIJN EIGEN LEEFTIJD OF IETS OUDER ( dus beslist NIET jonger), om samen te genieten van de dingen die op ons pad komen. Respect voor ieders eigen leven en verleden is voor beide belangrijk.
Op onze leeftijd hebben we toch allemaal een rugzak maar die kunnen we goed dragen !
En een partner met tatoeages hoeft van mij niet.
Dit jaar heb ik mijn achtertuin verbouwd (verleden jaar de voortuin) en heb een spa/bubbelbad geplaatst. Vandaag 11-8-2023 was het heerlijk weer en heb lekker in mijn tuin met een boek gezeten en af en toe een "duik" genomen in mijn bubbelbad. Heerlijk
Ga graag op vakantie naar een warm land en lig dan graag op het strand met een koel briesje. Alleen is dan ook maar alleen, dus misschien vind jij het wel leuk om de volgende keer mee te gaan.
Ik hou niet zo van wandel-fiets en/of museumbezoek. Maar mensen bekijken, gezellig zittend op een terrasje daar ben ik helemaal voor in.
Ga ook graag naar de winterzon:
de vorige jaarwisseling (2021-2022) heb ik op Fuentuventura een van de Canarische eilanden doorgebracht. Dit jaar zat ik met Oudejaar (2022-2023) lekker in de zon op Gran Canaria. Mijn zomervakantie 2023 heb ik nog niet gepland. Misschien kunnen we samen bekijken waar we naar toe gaan?. Wel al mijn wintervakantie
geboekt, op 31 december 2023 vertrek ik naar Gambia. Mooi hotel met kamer met eigen zwembad en privé strand. Heerlijk genieten van de winterzon
Wil je meer over mij weten, stuur dan een persoonlijk berichtje (maar liever niet via het gastenboek). Op persoonlijke berichten antwoord ik altijd
Ben benieuwd!
Vakanties, lezen, vrijwilligerswerk, vrienden bezoeken, tuin, zon, theatervoorstellingen, gezellig samen uit eten en natuurlijk mijn vakanties.
Hoef niet altijd weg te gaan om me te vermaken. Een rustige avond op de bank met een glaasje en hapje voor de tv is ook prima
Daarnaast ga ik een paar keer per week 's morgens naar de sportschool en 1 x per week trek ik een paar baantjes in het zwembad, om mijn conditie bij te houden.
Gezien mijn leeftijd werk ik niet meer, geniet van mijn pensioen.
Daarvoor ruim 40 jaar full-time gewerkt op het gebied van Personeel en Organisatie
Doe wel af en toe nog wat vrijwilligerswerk!
Het gastenboek van Mar1950 is nog leeg...